Přejít na obsah stránky

Napouštění bazénů v nadcházející sezóně

V souvislosti s nadcházející letní sezónou přichází společnost Vodovody a kanalizace Beroun s upozorněním na možnost poklesu tlaku vody ve veřejné vodovodní síti.

Regionální kolo soutěže DOODPADU má své vítěze

Co do kanalizace nepatří, aneb To fakt nevyčistíš! Soutěž pro středoškoláky měla letos již třetí pokračování. Soutěžící dostali za úkol vymyslet společenskou hru nebo třeba mobilní aplikaci, která by nejen bavila hráče, ale naučila zároveň, jak zacházet s odpadem.

Chytré vodoměry pomohou zajistit plynulý provoz

Vodohospodáři z VAK Beroun již několik let instalují na přípojky tzv. chytré vodoměry. Tyto vodoměry kromě běžného záznamu spotřeby umožňují přenášet údaje o maximálních odběrech, o odběrech za krátké časové období např. 15 min nebo o neoprávněné manipulaci a zpětném průtoku přes vodoměr.

Úprava podmínek ke smlouvě

Od dubna vstoupí v platnost aktualizované Podmínky ke smlouvě o dodávce vody a o odvádění odpadních vod.

Silné mrazy nesvědčí vodoměrům

Zkontrolovat vodoměry se rozhodně v těchto dnech vyplatí všem vlastníkům nemovitostí. Pokud nejsou dostatečně zabezpečené proti mrazu, mohou se v nadcházejícím zimním období poškodit. Pokud vodoměr zamrzne, znamená to pro majitele nemovitosti minimálně zbytečné výdaje za jeho výměnu, v horším případě i škody způsobené nekontrolovaným únikem vody. To platí zejména pro rekreační chaty a chalupy, kam majitelé v zimě jezdí jen jednou za čas a problém tak nemusí odhalit včas.

S projektem DOODPADU soutěží studenti o 50 tisíc korun na ples

Než to spláchneš do odpadu, popřemýšlej o dopadu! Tak zní slogan vítězné grafiky posledního ročníku soutěže DOODPADU aneb Co do kanalizace nepatří. Další příležitost vyhrát až padesát tisíc korun na maturitní ples mají studenti středních škol a gymnázií právě teď.

Úprava úředních hodin na ZC v Berouně

Vážení zákazníci, od 11. 7. do 31. 8. 2018 bude z důvodu čerpání dovolených upravená polední pauza v zákaznickém centru v sídle společnosti v Berouně Závodí, Mostníkovská 255 následovně: každý den od 11:30 do 12:30 hodin. Začátek a konec úředních hodin zůstává beze změn. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Nové obchodní podmínky

S účinností od 25.7.2018 dojde ke změně Podmínek ke smlouvě o dodávce vody a o odvádění odpadních vod v odstavci VII. Ochrana osobních údajů, který se z podmínek vypustí a bude nahrazen Informacemi o zpracování osobních údajů odběratelů. Aktualizované Podmínky platné od 25.7.2018 budou od tohoto data k dispozici na našich internetových stránkách.

Plánovaná odstávka zákaznického systému

Dne 17. 5. 2018 (čtvrtek) proběhne nutná odstávka našeho zákaznického informačního systému. Z tohoto důvodu nebude možné na všech našich zákaznických centrech (Beroun, Hořovice, Březnice, Nová Ves pod Pleší, Velké Přílepy) poskytovat údaje týkající se fakturace a smluvních vztahů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Napouštění bazénů

Vzhledem k blížícímu se období zvýšených nároků na odběry pitné vody žádáme všechny odběratele o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda je určena zejména pro zásobování obyvatel pitnou vodou a k hygieně, nikoliv pro zálivku, plnění bazénů apod.

Přejít na navigaci