Přejít na obsah stránky

Info

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nový zákaznický portál, dostupný je přes odkaz MŮJ ÚČET.

Přijmeme pro středisko Vodovody Beroun PROVOZNÍHO ELEKTRIKÁŘE

Požadujeme:

  • Vyučen nebo SŠ – obor elektro
  • odbornou způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., minimálně § 6
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrý zdravotní stav
  • práce na PC výhodou
  • praktické myšlení, pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, svědomitost

Pracovní náplň:

  • Provádění odborných prací na vyhrazeném elektrickém zařízení
  • Práce při zjišťování a odstraňování závad
  • Obsluha energetických zařízení

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Smlouvu na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na e-mail monika.zabranska@vakberoun.cz, nebo poštou na adresu: Vodovody a kanalizace Beroun, a. s., personální oddělení, Mostníkovská 255/3, 266 01 Beroun.

Vyplňte CV formulář

Přejít na navigaci