Přejít na obsah stránky

Info

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nový zákaznický portál, dostupný je přes odkaz MŮJ ÚČET.

Přijmeme pro provoz Praha východ, středisko Zápy PROVOZNÍHO MONTÉRA VODOVODŮ

Požadujeme:

  • SOU technické – nejlépe obor instalatér
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oboru vítána
  • platný svářečský průkaz výhodou
  • fyzická zdatnost (práce v terénu)
  • praktické myšlení, samostatnost, spolehlivost, svědomitost

Pracovní náplň:

  • Provádí provozní montážní a údržbářské práce na vodovodních sítích a vodohospodářských objektech.

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Smlouvu na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na e-mail monika.zabranska@vakberoun.cz, nebo poštou na adresu: Vodovody a kanalizace Beroun, a. s., personální oddělení, Mostníkovská 255/3, 266 01 Beroun.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Vyplňte CV formulář

Přejít na navigaci